TAŞKIN İthalat İhracat ve Ticaret Ltd. Şti.


Gıda sektörünün kırmızı ve beyaz et ürünleri üretimleri alanında faaliyet göstermek amacı ile Taşkın Vantilatör bünyesinde kurulan Taşkın İthalat İhracat ve Ticaret Ltd. Şti. 1998 yılında hizmete başlamıştır. İlk faaliyet olarak sektöre Avrupa menşeili ve dünyada tanınan ülkemizde de kabul gören kıyma makinesi ayna ve bıçakları ile kuter makinesi bıçak markalarının temsilciğiliğini üstlenerek çalışmlarına başlamıştır.

Kaliteli ürünleri kaliteli üretimler ile buluşturma ilkesinde olan firmamız sektördeki başarılı çalışmaları neticesinde, sektörden gelen talep ve istekler doğrultusunda,makine ve ekipmanları yedek parça, teknik destek ve servis hizmeti vermeye devam etmektedir. Gelen bu talepleri sektöre daha profesyonelce sunmak için yine Avrupa'da konuşlanmış dünyaca tanınan markaları bünyesinde toplamış ve belli projelerde görev alarak başarı ile tamamlamıştır.

MERADAN REYONA sloganı ile firmamız sektörün hizmetine, kesimhaneden ileri işlem makineleri, personel hijyen sistemleri ambalaj ve paketleme makineleri, personel ve makine sarf malzemeleri,bileme hizmetleri, teknik destek ve servis gibi konuları işleyip günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir.

Kuruluşundan bu güne kazandığı tecrübesi ile sektör de ismi geçen ve tercih edilen bir firma olma sorumluluğunun bilincinde, dürüst ve kurumsallaşmış yapısı ile daha iyi ve kaliteli üretimleri sektörün menfaatleri doğrultusunda, bünyesine katmaya devam etmektedir. Teknolojiyi emek ile buluşturan yapısını firmamız korumaya devam ederek, bu prensiplerinden taviz vermeden sürdürmeyi ilke edinmiştir...

Detaylı bilgi için www.taskinithalat.com...